Twarda skóra stóp a odpowiednie działania

Dzień dobry, Mam bardzo twardą i grubą skórę podeszwy stóp. Nie pamiętam żeby była kiedykolwiek inna. Żadne kremy, pumeks i peelingi nie działają. Często w nocy czuje jakby ta skóra pękała i wiąże się to z dziwnym pieczeniem. Jak temu zaradzić?

Czy używała Pani preparatów z zawartością mocznika w wysokim stężeniu. Należy kompleksowo zająć się tą pielęgnacją.