Twarde grudki na twarzy

Mam 52 lata i od jakiegoś czasu pojawiają mi się na twarzy duże , twarde grudki, czasami wypływa z nich płynna wydzielina koloru jasnego miodu.Kiedy się pojawiają mam uczucia -ściągniętej twarzy lub swędzenia, mrowienia. Byłam u lekarza dermatologa, przepisano mi maść ze sterydami, mimo to nadal się pojawiają i szpecą twarz. Co to może być ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże zapalne. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego celem modyfikacji leczenia.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl