Twarde guzki na czubku głowy

Witam, od ponad roku(tak sądzę), albo i dłużej,( nie zwracałam na to uwagi), na czubku głowy wyczuwam twarde wyniosłości jest ich kilka, nie są bardzo wyczuwalne, ale jednak je czuję, są twarde, nie przesuwają się, przy nacisku bolą, zwróciłam uwagę, ponieważ przy czesaniu włosów, też sprawia mi to ból, myślałam,że to normalne, ale jednak chyba nie.. proszę o radę co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie mozna okreslić odpowiednie dalsze postępwoanie.