Twarde guzki w piersiach u 18-latki

Witam mam 18 lat od czasu gdy zaczely mi rosnac piersi pojawily sie w w nich jakies dziwne twarde guzki roznej wielkosci i ksztaltu . Troche jestem zaniepokojona i zastanawiam sie czy powinnam isc do lekarza czy to nic groznego . Dziekuje i pozdrawiam :)

Małgorzata Panek

Mogą być to zmiany włóknisto-torbielowate. Bez zbadania nie można jednoznacznie stwierdzić. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam