Twarde podbrzusze a biały śluz

Dzień dobry, od około tygodnia mam twarde powiększone podbrzusze które czasami bardzo boli, nie mam przez to apetytu,a z pochwy wydostaje mi się gęsty biały śluz, współżyłam z chłopakiem tydzień temu bez zabezpieczenia jednak nie doszło do wytrysku, czy jest możliwość że jestem w ciąży wiem że to za wcześnie by o tym mówić , ale czy jest taka możliwość? , a jak nie to co może być przyczyną twardego podbrzusza ?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.