Twarde węzły chłonne za uszami, zmęczenie i pocenie w nocy

Witam, wyczułam twarde dość spore węzły chłonne za uszami (w innych miejscach ich nie wyczułam). Nie bolą mnie tak jak przy przeziębieniu ale po dotknięciu czuję je i pobolewają. Oczywiście się przeraziłam. Trzy miesiace temu robiłam morfologię krwi (wszytskie badania w normie). Czy chłoniak mógł się rozwinąć w trzy miesiące? Z pozostałych dolegliwości widze u siebie straszne zmęczenie (ale naparwdę dużo pracuję 10-12h a do tego praca jest bardzo stresująca wiec jestem też zmeczona psychicznie i zniechecona bo w pracy własciewie jestem mobbingowana). Mam apetyt, nie chudnę. Czasem po nocy budze się mokra i musze wziąć rano prysznic - ale od pol roku mieszkam w kamienicy i spię pod pierzyną - usypiam jest mi zimno a rano jestem przegrzana). Poza tym takie pocenie w nocy miałam już we wczesniejszym okresie życia.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
proszę się przede wszystkim uspokoić- powiększone węzły chłonne w chłoniaku raczej nie bolą. Proszę koniecznie pokazać się lekarzowi rodzinnemu żeby ocenił, czy to coś poważnego czy tylko infekcja.