Twarde żyłki na penisie podczas erekcji

Witam serdecznie. Mam 37 lat od ok 2 tygodni wyczuwam na penisie pod skóra twarde żyłki jakby nitki najbardziej podczas erekcji. Nic mnie nie boli podczas stosunku jest ok z moczem tez nie mam problemu. Prosze o odpowiedz i z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza urologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.