Twardnienie brzucha w 17 tygodniu ciąży

jestem w 17 tygodniu ciąży od jakiegoś tygodnia towarzyszy mi twardnienie brzucha tak jakby skurcze od wzgórka łonowego do pępka towarzyszy temu paraliżujący ból i kłucie w pochwie ostatnio takie napady powtórzyły się 3 razy co ok 5 godzin bóle były coraz silniejsze i dłuższe od ok 1-4 min czy powinnam się martwić co to może być?? wizytę mam dopiero za tydzien czy powinnam się martwić??

Małgorzata Panek

Proszę udać się niezwłocznie do ginekologa. Pani objawy stanowią ryzyko poronienia.
Pozdrawiam