Twardnienie brzucha w 33. tygodniu ciąży

Witam,jestem w 33tc i od 3tyg twardnieje mi brzuch zdarza się ze w ciągu godziny nawet około 6razy. Byłam tydz temu u lekarza i niby wszystko ok z szyjka zamknięta. Ale martwi mnie ten twardy brzuch. Ss dni kiedy sporadycznie robi się twardy a sa dni ze często ze w przeciągu godziny nawet z 6 razy dodam iż nic mnie wtedy nie boli. Martwię się

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Jeżeli coś Panią niepokoi proponuję zgłosić się na izbę przyjęć szpitala ginekologicznego.