Twardnienie dołu brzucha w 17. tygodniu ciąży

Witam mam pytanie jestem w 17 tyg ciąży, raz dziennie zazwyczaj po przebudzeniu twardnieje mi dół brzucha gdy leżę na plecach, a w momencie gdy odwróce się na bok wszystko ustępuje, mam tak od dwóch dni czy to może być coś groźnego? Ciąża od początku rozwija się prawidłowo. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego cieżko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udac sie do lekarza prowadzacego ciążenia,.