Twardy brzuch po urodzeniu dziecka

Witam! Dwa lata temu urodziłam dziecko i od tego czasu mam cały czas duży i twardy brzuch (gdzieś tak na 5 miesiąc ciąży). Byłam rok temu u lekarza i powiedział że to po ciąży i zejdzie. Brzuch nie zszedł i boli. Niedawno byłam znowu u lekarza i powiedział że to przepuklina pępkowa. Chirurg powiedział że to nie jest przepuklina i zapisał mi blonnik i tabletki na jelita, ponieważ mam wzdęcia. Leki biorę już 3 tygodnie, jutro mam kolejną wizytę a brzuch nic nie zszedł. Morfologia i USG są dobre.

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania lekarskiego nie da się postawić diagnozy, sugeruję stosowac się do zaleceń lekarza.
Pozdrawiam