Twardy brzuch w 13. tygodniu ciąży

WyWitam . Jestem w 13tc. W piatek z powodu silnego brzucha poszlam do ginekologa ta stwierdzila ze macica jest twarda i wyslano mnie do szpitala. Dostawalam luteine50 3x1 oraz nospe 3x1. Na skierowaniu bylo napisane PORONIENIE ZAGRAZAJACE. Usg wykazLo ze dziecko jest zdrowe. Nie mam plamien oraz krwawienia. Biore luteine i nospe nadal jednak dziala ona na kilka godzin i brzuch przed kolejns dawka robi sie twardy. Jaka jest szansa ze donosze ciaze?

Piotr Pilarski

Szansa jest duża. Najważniejsze że badania wykazały dobrostanu płodu.

Pozdrawiam.