Twardy guz pod skórą po usunięciu tłuszczaka w okolicy pachwiny

Witam Trzy miesiące temu miałam usunietego tluszczaka w okolicy pachwiny Rana po zabiegu nie goila się dobrze Ok miesiąc temu pojawił się krwiak który po okladzie z riwanolu pękł i wypala Siepraw oraz niewielką ilość ropy Chirurg zlecił kolejny zabieg oczyszczenia rany 10 dni po zabiegu i ściągnięciu szwów pod skórą jest wyczuwalny twardy goz wielkości ok 2/2cm Martwi mnie to Co to jest i co dalej robic

Nie mam możliwości zbadania pani bezpośrednio, więc nie odpowiem Pani konkretnie na zadane pytania. Wszystkich, dokładnych informacji w tym względzie musi Pani przedstawić chirurg, który Panią operował i aktualnie prowadzi.