Twardy guzek w piersi u 51-latki

Witam.moja mama ma od jakiegos czasu guzek w piersi. Jest twardy, nie przesuwa sie, skora kolo brodawki wyglada jakbu ja do srodka wciagalo..mama ma 51lat. 5lub6 lat temu miala operacje na tarczyce-usuwano jej guza-w badaniach wyszlo ze nie zlosliwy. W jej rodzinie nie bylo raka piersi. Mamy trudna sytuacje w domu. Duzo sie denerwuje. Boli ja ten guz i piers. Czy to rak?? jutro idzie na biopsje :( Magda

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisu nie można określić rodzaju zmiany. Postawienie rozpoznania będzie możliwe na podstawie zleconych badań dodatkowych.