Twardy guzek z tyłu głowy

witam mam takie problem mam 31lat i od jakiegos czasu nie wiem moze 2-4 tygodnie zaopserwowalem mały guz okolo 1cm na 1cm w tym miejsciu jak na tym zdjęciu http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/0527b18db93f304e wcześniej miałem takiego tlyko że pod pachą i był mniejszy ale zniknoł po czacie a to co to jest ? mam się bać >? twardy

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. . po badaniu będzie można zastosować odpowiednie dalsze postępowanie.