Twardy guzek za uchem

witam pojawil mi sie za uchem twardy guzek wielkosci orzecha laskowego boli jak dotykam raz sie powieksza a raz zmniejsza wczesniej mialam to samo pod drugim uchem czy moglabym sie dowiedziec cos na ten temat pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie samego opisu nie jest możliwe określenie rodzaju zmiany. Konieczne jest badanie oraz wykonanie badań dodatkowych. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.