Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 1 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Tycie po stosowaniu Euthyroxu

Jestem 4 lata po operacji tarczycy.Lekarz do tej pory nie moze mi ustawic leku.Bardzo tylam po braniu eurytoksu,zmienil mi na inny ,biore juz od 9-m-cy .ale problem w tym ,ze obecnie wyniki wskazuja na nadczynnosc tarczycy..Mam wszystkie objawy nadczynnosci .Jestem kobieta 60+ czekam na operacje kolana/ endoproteze/Obawiam sie o serce,czy bede mogla byc operowana..Prosze o porade co mam robic??, .Zdarz mi sie lykac rano hormon jednoczesnie z lekami od nadcisnienia,moze tu lezy problem?-Danuta
KOBIETA, 69 LAT ponad rok temu

Problemy hormonalne kobiet

Na pewno nadmierna ilość hormonów tarczycy nie powoduje otyłości, wręcz przeciwnie pacjenci chudną. Regulacją hormonalną, dawkowaniem leku pod kontrolą badań laboratoryjnych powinien zając się endokrynolog. Proszę z tymi problemami do niego się udać i to on powinien Panią w tym zakresie wyrównać hormonalnie.

Specjalista chirurgii ogólnej.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety