Tycie po stosowaniu leków psychotropowych

Witam, brałam już ok.13 różnych leków psychotropowych.Efekt mierny(pomogły w 30%) i przez nie przytyłam 30 kg(BMI 30). Poczytałam więc w książce i znalazłam, że bupropion(Wellbutrin XR) powoduje chudnięcie. Poszłam wiec do lek.psychiatry i poprosiłam, aby przypisał mi Wellbutrin, bo właśnie mi się skończył(skłamałam) i przepisał,wykupiłam.Nie powiedział jak dawkować.Jak dawkować?150mg raz na dobę?Więcej?To dobry lek?A może jest jakiś inny lek na nerwicę, depresję, lęki, który nie powoduje tycia?

WItam serdecznie,niestety muszę Panią srogo potraktować. To co Pani zrobiła to niebezpieczna głupota, która może spowododować zagrożenie Pani życia. Z chorobami psychicznymi nie ma żartów ani okłamywania lekarza.
Rzeczywiście jednym ze skutków ubocznych, który występuje jednak rzadko jest chudnięcie.Natomiast

bardzo często mogą wystąpić: bezsenność (aby zmniejszyć częstość występowania bezsenności, należy unikać podawania leku wieczorem), ból głowy, suchość w jamie ustnej, zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego, w tym nudności i wymioty.

Często mogą wystąpić: reakcje nadwrażliwości (pokrzywka), utrata apetytu, pobudzenie, drażliwość, drżenia, zawroty głowy, zaburzenia smaku, zaburzenia widzenia, szum w uszach, wzrost ciśnienia tętniczego (w niektórych przypadkach znaczny), zaczerwienienie skóry, ból brzucha, zaparcia, wysypka, świąd, pocenie się, gorączka, ból w klatce piersiowej, osłabienie.
Niezbyt często mogą wystąpić: zmniejszenie masy ciała, depresja, splątanie, zaburzenia koncentracji, tachykardia.

Rzadko: napady padaczkowe (częstość występowania drgawek wynosi 0,1%; najczęściej są to drgawki toniczno-kloniczne, które w niektórych przypadkach mogą powodować splątanie poudarowe lub zaburzenia pamięci).

Donoszono o przypadkach myśli i/lub zachowań samobójczych w trakcie leczenia lub w krótkim czasie po przerwaniu stosowania leku.

Oszczędzę Pani listy niepożądanych skutków, które występują bardzo rzadko.

Nawiasem mówięc jestem przeciwnikiem leczenia nerwicy farmakologicznie.
Proszę to przeczytać
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/
Pozdrawiam życzę rozsądku, pogodnych i zdrowych świąt Krzysztof Dudziński