Tycie po stosowaniu leku Controloc

Witam, Czy po przyjmowaniu leku Controloc 20mg jest możliwe tycie? Ostatnio zmieniłam tabletki, jem tyle co zawsze, a dodatkowo ćwiczę i .. tyję. Dodam, że TSH w normie. Może to być spowodowane zaburzoną motoryką jelit? Pozdrawiam.

Witam serdecznie, Może warto byłoby pomyśleć o zmianie ćwiczeń. Trzeba pamiętać o tym, że przy źle dobranym wysiłku fizycznym "nabierzemy" masy mięśniowej, która często skutkuje przyrostem wagi ciała.