Tycie po zmianie w dawkowaniu Euthyroxu

Od kwietnia do października przytyłam 30 kilo. Problemy zaczęły się po zmianie dawki euthyroxu na większą. Nie zmieniłam trybu życia i odżywiania. Od ostatniej wizyty u lekarki (2,5 tygodnia temu) przytyłam 8 kilo. Dodatkowo prolaktyna u mnie wynosi 700. Z dodatkowych objawów to ciągły tępy ból głowy , kłujący ból w jajnikach, bezsenność, drętwienie kończyn i ból kości w rękach.

Przybranie na wadze 30 kg w ciągu 6 miesięcy to stanowczo za dużo. Niepokojące są także Pani objawy somatyczne. Proszę niezwłocznie skonsultować się z lekarzem, który zalecił Pani przyjmowanie leku.

Życzę zdrowia!

Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl