Tycie, senność i dolegliwości bólowe u 45-latka a przełomy tarczycowe w dzieciństwie

Syn jako dziecko w latach1973-76 miał kilkakrotnie tzw.przełomy tarczycowe.Obecnie zacząl bardzo tyć,jest senny i uskarża się na różne dolegliwości bólowe.Jego wynik TSH=2,830,lekarz ocenił jako b.dobry i nie uważa,aby była podstawa do skierowania na dalsze badania lub wizytę u endokrynologa.Syn ma obecnie 45 lat.Co mamy dalej robić?

Lek. Tomasz Budlewski

A czego dotyczą dolegliwości bólowe. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. W zależności od rodzaju dolegliwości można byłoby coś więcej powiedzieć. Proszę udać się ponownie do lekarza rodzinnego, dla pewności oznaczyłbym jeszcze fT4.