Tydzień ciąży a wynki testu bHCG

Witam robilam dzisiaj wynik beta hcg i wyszedl mi 30617,79 . Ktory to tydzien? Tydzien temu mialam wynik 2911 . Czy wszystko jest ok jak powinno?

Wyniki wskazuje jedynie na bardzo znaczny wzrost Beta- HCG, jednak nie służy to określaniu tygodnia ciąży. Pomimo, iż na wyniku widnieją normy dla poszczeglónych tygodni, to nie ma to istotnego znaczenia klinicznego. Ważne są jedynie tendencje wzrostowe lub spadkowe i szybkość zmian.; Odpowiedź uzyska Pani wyłącznie na podstawie USG