Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 9 7 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Tygodniowe krwawienie po założeniu wkładki Mirena

Poltora tygodnia temu zalozylam Mirene,od tygodnia krwawie ,sa to niewielkie krwawienia ,jednak martwie sie jak dlugoto jeszcze potrwa?Jestem 3 miesiace po porodzie,Karmie piersia i nie mialam miesiaczki przed zalozeniem Mireny,czy teraz bede miala juz regularne miesiaczki?Dzuekuje za odpowiedz
KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi lub mechanicznym podrażnieniem śluzówki.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy