Tygodniowe opóźnienie w wystąpieniu miesiączki a wirusowa infekcja organizmu

okres spóźnia mi się tydzień. objawy mam typowe jak przed okresem-ból piersi, skurcze i bóle podbrzusza od tygodnia. dodam, ze walczyłam z infekcją wirusową organizmu- czy to może byc przyczyną opóźnienia???

Szanowna Pani!

Owszem , infekcja może spowodować przesunięcie miesiączki, nawet o kilka tygodni.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka