Tygodniowy jadłospis dla 19-latka

Witam państwa no ma 175 cm waze raz tak raz tak 60.2 I 58.9 chyba to ze za duzo sie najem a raz nic to sie przerazilem,chodze na silke cwicze takze miesni brzucha 6weidgera,no spozywam mleko twarogi jogurty i chyba mysle ze to za malo i nie wiem co jesc jak jestem glodny to jem i jem hehe. Pytanko czy jest mozliwosc mi dac tydoniowy plan jedzienia lub diete jak w 6weigera jak tak to dziekuje bardzo bede zachwycony pozdrawiam daniel.

Witam serdecznie,

Ułożenie indywidualnie dostosowanej do Pana potrzeb diety wymaga spotkania osobistego, w celu przeprowadzenia odpowiednich pomiarów lub kontaktu drogą mailową w celu wypełnienia szczegółowego wywiadu zdrowotnego i żywieniowego. w tym momencie posiadam zbyt mało informacji aby zbilansować Panu jadłospis.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety dostosowanej do Pana dziennego zapotrzebowania oraz stylu życia zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk