Tylne ściany gardła prawidłowe, dyskretne zaczerwienienie, fałdy nalewkowate na granicy gardła i krtani

proszę o wyjaśnienie gastroskopii gardła-tylne ściany gardła prawidłowe dyskretne zaczerwienienie,fałdy nalewkowate na granicy gardła i krtani,przełyk linia Z(tej litery nie rozumiem) wpust od strony przełyku i winwersji prawidłowe,żołądek podatny na rozdymanie powietrzem o prawidłowej śluzówce,test okolicy kształtnego od zwiernika ujemny opuszka i część zastępujaca dwunastnicę prawidłowa proszę o szczere wyjaśnienie i czy to wymaga leczenia?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik prawidłowy, bez patologii, linia Z to linia oznaczające przyejście nabłonka.
Pozdrawiam