Tyłozgięcie macicy i usunięty wyrostek jako przyczyny trudności zajścia w ciążę?

Jeszcze tylko jedno pytanie: czy jeżeli ze mną i mężem jest wszystko w porządku, to czy fakt, że mam tyłozgięcie i usunięty wyrostek też może powodować trudności w zajściu w ciążę? Z poważaniem.

Dzień dobry!
W miejscu usunięcia wyrostka mogą pojawić się zrosty powodujące zmniejszenie ruchomości jajowodów. Tyłozgięcie zazwyczaj nie jest przeszkodą w staraniach o dziecko.
Z poważaniem.