Tyłozgięcie szyjki macicy a współżycie

Witam. Mam tyło zgięcie szyjki macicy. Mój problem dotyczy tego, że nie mogę współżyć z partnerem. Zbyt duży ból. Nic nie dała zmiana pozycji ani dodatkowe nawilżenie. Po prostu się nie da. Dodatkowo mam ciągłe problemy z wypróżnianiem się i bolesnymi zaparciami. Gdzie nie znaleziono innych przyczyn tych dolegliwości u mnie. Więc pytanie co jeszcze mogę zrobić? Czy jest możliwa jakaś operacja? Jak sobie z tym poradzić?

W Białymstoku jest Pani prof B.Darewicz, urolog-seksuolog, ale prawdopodobnie nie ma Jej w Białymstoku teraz i nie wiem, kiedy będzie. Proponuję skontaktować się z dr K.Bojarem, przyjmuje w Warszawie w Prosen (a także w Lublinie), jest to doświadczony ginekolog-seksuolog.
Ja jestem psychiatrą, a nie ginekologiem.
Proszę rozważyć wizytę w Warszawie, jeśli w Białymstoku nie otrzyma Pani skutecznej pomocy. Pozdrawiam. JW, Poznań.