Tyłozgryz całkowity z protuzją siekaczy górnych

Tyłozgryz całkowity z protuzją siekaczy górnych, twarz prognatyczna, II klasa szkieletowa, sagitalna relacja postaw dotylna, twarz wysokiego kąta, zgryz otwarty częsciowy przedni - czy można tę wadę wyleczyć aparatem stałym ? czy konieczna jest ekstrakcja dwóch górnych czwórek ?

Dzień dobry Panu, widzę, że już sporo Pan wie o swojej wadzie, ale często przy takich wadach bywa zwężona górna szczeka, którą będzie grzeba poszerzyć , skoro ma Pan zgryz otwarty, to na pewno występuję zła praca języka przy połykaniu , podczas wymowy. Jeżeli wada jest bardzo nasilona i ńie da się jej wyleczyć zachowawczo, to drugą alternatywą jest chirurgia, dlatego nie iusuwałabym czwórek. Pozdrawiam :)