Tyłozgryz ze zgryzem otwartym i z cofnietą bródką

Witam jesli mam wadę tyłozgryz ze zgryzem otwartym z cofnietą bródką i mam zalecenia wyrwania 4 górnych i 5 dolnych, to czy moze istniec prawdopodobienstwo iz jeszcze bardziej cofnie mi się broda lub będę miec niekorzystny profil? Mial moze doktor podobny przypadek ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza stomatologa, ortodonty, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.