Typ poorly cohesive G3 raka żołądka

Dzień dobry Rozpoznanie patomorfoligiczne-rąk gruczolowy sluzowokomorkowy żołądka typ, ,poorly chodźcie,,G 3.Materiał w dwóch wycinkach. Komórki raka widoczne wa w drobnych skupiskach w źrebię blaszki właściwej, towarzyszy im komponent, ,in situ, ,(postać wczesną? ??raka) Mama ma 66 lat,nie ma żadnych dolegliwości brzusznych, ma apetyt,czuje się bardzo dobrze. Bardzo proszę o interpretację,co znaczy typ poorly cohesive G3,co oznacza ze znakiem zapytania postać wczesna raka.Jakiejest leczenie?

Lek. Tomasz Budlewski

Jest to po prostu jeden z rodzajów tego nowotworu. Co do leczenie podstawowym sposobem jest zabieg operacyjny lub też leczenie skojarzone. Proszę koniecznie jak najszybciej udać się do onkologa.