Typowe objawy ciąży a negatywny wynik testu

dzien dobry. mam typowe objawy ciazy: wymioty, ogolne oslabienie, czeste oddawanie moczu brak menstruacji ale test ciazowy wychodzi negatywnie( przy pierwszej ciazy tez byl negatywny a okazalo sie ze jestem w 7 tyg. ciazy) .

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Proponuje zatem wybrać się do Ginekologa celem badania bezpośredniego i ewentualnie zrobić poziom beta-hcg z krwi obwodowej, który jest znacznie bardziej wiarygodnym testem w porównaniu do tych dostępnych w aptekach. Pozdrawiam