Tyreocyty w układach pęcherzykowych oraz tkanka włóknista, makrofagi i koloid

Bardzo proszę o interpretację mojego wyniku biopsji tarczycy: "ROZPOZNANIE KLINICZNE: Struma nodosa. ROZPOZNANIE HISTOPATOLOGICZNE: Tyreocyty w układach pęcherzykowych oraz tkanka włóknista, makrofagi i koloid. Obraz cytologiczny odpowiada zmianie łagodnej tarczycy (wole guzowate)." Czy to coś poważnego?

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg