U chłopaka nie było erekcji. Czy mogę mimo to być w ciąży?

Witam!
Od około dwóch tygodni wydostaje mi się brązowa wydzielina, która jest z przerwami, raz jest z odrobiną krwi, natomiast później jest już ciemna. Okres powinnam dostać 30.04.2010 r., lecz nie dostałam go jeszcze!
Boli mnie głowa i brzuch w okolicach dołu. Natomiast piersi mnie nie bolą, a zawsze mnie bolały przed okresem. Boję się, że mogę być w ciąży, ponieważ po miesiączce ostatniej kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, ale u chłopaka nie było erekcji.
Proszę o odpowiedź!

ponad rok temu

Witam serdecznie,
Na początku chciałabym ustalić daty. Jeżeli nie popełniłaś błędu, ostatnią miesiączkę miałaś w marcu. Szanse na ciążę po stosunku z tego czasu są skrajnie małe. Myślę, że do tego czasu sama byś zauważyła zmiany w swoim wyglądzie.
Jeżeli doszło do stosunku w innych terminach, warto wykonać test ciążowy, który rozwieje wątpliwości.
Jeżeli wyjdzie negatywny, warto skontaktować się z lekarzem ginekologiem. Przyczyną takiego stanu mogą być zaburzenia hormonalne. To jednak może zweryfikować jedynie lekarz, na podstawie zleconych badań.
Pozdrawiam