U.urealyticum, U.parvum a kuracja antybiotykowa

Witam .Mam wynik dodatni ureaplasma sp.(U.urealyticum,U.parvum). Lekarz przepisał kuracje antybiotykową na 10 dni doxycylinium 2x1 dla mnie i męża .Kiedy powtórzyć badania ureaplasmy? i kiedy możemy przystąpić do procedury invitro gdyż tą metodą staramy się o dziecko ? Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję za odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po zakończeniu terapii proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wyznaczy termin ponownego badania.