Ubiór i myślenie typowe dla mężczyzn u kobiety a biseksualizm

Witam.Mój problem dotyczy tego że jestem kobietą ale czasami ubieram ,czuję i myślę jak mężczyzna. Jak jestem w związku z mężczyzna to potrafię być atrakcyjna i czuć się kobietą .A jak jestem sama to tak jak bym chciała wtedy czasami ! przypodobać się kobietom. Mężczyźni podobają mi się ale zwracam uwagę i na kobiety. Podczas masturbacji moje fantazje są przemienne raz z mężczyzną raz z kobietą .Czy to świadczy o biseksualizmie? Do dam że jestem na terapii i czasami mam fantazje o terapeutce.

Dzień dobry!

Ludzka seksualność i osobowość są barwne i złożone. Wspomniane przez Panią myśli i potrzeby mogą świadczyć o biseksualności. Warto wykorzystać możliwość rozmów na ten temat w ramach psychoterapii.
Fantazje o swoim psychoterapeucie dotyczą większości klientów/ pacjentów i mogą być naturalnym, ważnym i rozwijającym elementem terapii - warto go poruszyć.

Pozdrawiam!