Ubytek między jedynkami

Witam. Mam pytanie dotyczace ubytku miedzy jedynkami,byla wczesniej plaba ale z czasem szczelina sie poszezala az calkowicie wypadla.szczelina sie powiekszyla od srodka zebow prawie do polowy kazdej z jedynek.jakie czynnosci byly by robione aby wypelnic ubytek ( chodzi mi glownie o wypelnienie samego ubytku bez innych czynnosci). Dziekuje i czekam na panstwa odpowiedz.

Zęby należy odbudować w powiększeniu materiałem kompozytowym. Jeżeli ubytek sięga jak Pan napisał prawie połowy zęba warto rozważyć korony protetyczne ale trzeba to dokładnie ocenić w gabinecie.