Uciążliwa potliwość całego ciała

WitamNie wiem co się dzieje z moim organizmem ogólnie cierpie na nad-potliwość od dziecka głownie pociły mi się ręce , twarz , stopy i pupa. Miałem robiona sympatektomie klatki piersiowej i teraz poci mi się praktycznie całe ciało .Gdy innym jest zimno mi jest ciepło i się pocę mam skoki ciśnienia w zdenerwowaniu robię się czerwony na twarzy silne uderzenie gorąca mimo ze miałem robiona sympatektomie klatki . Przejdę 2km szybszym tempem robi mi się gorąco ,duszno ciężej oddycham i zaczynam się

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji proszę zgłosić się do endokrynologa i wykonać badania hormonalne.