Uciążliwa zazdrość u 26-latka

Witam Mam 26lat i jestem z dziewczyna 4lata! Jestem bardzo zazdrosny o nia,az za bardzo!ona chce chodzic na imprezy a ja jestem zmęczony po całym tygodniu pracy!wiecznie sie klocimy o to!rowniez nie chce jej puścić na wyjazdy firmowe! Przez 4lata nigdy nie dała mi podejrzenia ze jest nie wporzadku domnie!boje sie ze moge ja stracić prZez zazdrość!

Witam
Zazdrość, której Pan doświadcza jest uciążliwa zarówno dla Pana dziewczyny, jak i dla Pana. Pisze Pan, że nie ma powodu do zazdrości, a jednocześnie nie może Pan zaufać w pełni swojej dziewczynie. Jeśli chce Pan zadbać o ten związek i swoje relacje, wskazana byłaby dla Pana pomoc psychologa i terapia.
Renata Respondek

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza