Uciążliwe bóle brzucha u 44-latki

Mam bóle brzucha co ok 12 godz. Trwają ok 2 godz. Tak juz od 6 dni. Biorę debridat, duspalin, scopolan. Pomiędzy bólami czuję się bardzo dobrze. Robię wszystko w domu. Gdy nadejdzie ból kładę sie i czekam aż minie. Co robić? Proszę o pomoc. Czy mam sie martwić czy czekać i dalej brać leki. ??????

Każdy ból brzucha, którego nasilenie jest tak istotne powinien być oceniony przez chirurga. Proszę nie zwlekać i dać się zbadać w celu wykluczenia ostrych schorzeń jamy brzusznej.