Uciążliwe czerwone plamy na całym ciele

Witam, jakiś tydzień temu na brzuchu zaczęły pojawiać się u mnie dziwne rozowe plamy. Na początku było ich niewiele, ale po okresie 7 dni wysypka pojawila sie wszedzie :w głowie, na szyi, rękach, nogach... Od kilku dni niemiłosiernie Szwedzi a na noc jest jakby bardziej czerwona... Lekarz stwierdził (bez badań) lupiez Gilberta, ale nie jestem pewna czy to na pewno to... Moje ciało wyglada jakby było poparzone... Stosuje rożne maści typu Novate,balneum, dostałam nawet sterydy w tabletkach i nic..

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości obejrzeć opisanych zmian, co wyklucza możliwość postawienia konkretnej diagnozy. Jeśli jednak konsultowała się Pani z lekarzem, który stwierdził łupież Gilberta to powinna Pani zaufać tej diagnozie. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości czy ta diagnoza jest prawidłowa, proszę udać się do innego lekarza, najlepiej specjalisty dermatologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl