Uciążliwe krostki na twarzy u 18-latki

Mam depresje.. tylko bym spała. a to wszystko przez to ze nie radze sobie juz z moja cera.. pielegnuje ja codziennie.. a mam ich hcoraz wiecej jeszcze rok teemu na polikach wogule ich nie mialam a teraz mam i to takie podskorne kaszaki .. na czole jest ich masa nie wiem jak sie tego pozbyc od 2 tyg. uzywam rano glamid zel a na noc klindacin t i narazie nie widze efektow.. boje sie co bedzie za rok na kazdym skrawku sksory bd miala te kaszke..?POMOOCY .

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

stosowane przez Panią leki są dobre. Proszę kontynuować kurację przez 2 miesiące. Jeśli nie zauważy Pani poprawy można się zgłosić do dermatologa aby zmienił kurację.

Pozdrawiam.

Witam należy zgłosić się na konsultację do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Dobrana zostanie pielęgnacja skóry oraz zabiegi.Najczęściej stosuje się peelingi medyczne.