Uciążliwe pieczenie oczu

Witam! Mam pewien problem z oczami mianowicie, oczy cały czas mnie pieką lub szczypią i do tego cały czas widzę jak bym wyszedł z ciemnego pomieszczenia do jasnego takie "otlumanienie " pracuję w kuchni od roku korzystałem tez dużo z komputera i telefonu szczególnie wieczorami w ciemnym pokoju. Te uczucie otlumanienia jest szczególnie uciążliwe gdy np siedze z rodziną przy stole ponieważ wtedy jak by się bardziej nasilało. Nie wiem co mi dolega i bardzo prosił bym o pomoc. Z góry dziękuję. Pozdr

Witam.podczas pracy uszkadza Pan powierzchnię oka.Należy zastosować środki ochronne np Hylocomod lub Hyabak 3do 6x dziennie. Wieczorami wszyscy mezczyzni gorzej widzą. Jest to uzależnione od witaminy A.która jest np.w maśle. Zalecam Capivit AplusE lub Betakaroten 1x dziennie.pozdrawiam serdecznie