Uciążliwe powiększenie węzłów chłonnych na szyi
Witam, odkad pamieta mam powiekszone 2 wezly chlonne na szyi. Byc moze to nie sa wezly chlonne ale kiedy przycisne reka czuje takie jakby dwa ziarenka. Przesuwalne, twarde. Dodatkowo po lewej stronie w pachwinie rowniez czuje jeden wezel chlonny. Nie bolą ani nic sie nie dzieje. Dodam ze mialem robione badania tzn usg jamy brzusznej, morfologia, ob, aso, crp i wszystko wyszlo idealnie. Naczytalem sie wiele na internecie i boje sie ze to cos powaznego, ze to moze byc rak. Prosze o rade

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić czym powyższe zmiany są i zlecić odpowiednie badania.
Milena Lubowicz
72 poziom zaufania
Jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie może tylko biopsja węzła. Natomiast skoro węzły te powiększone są już tak długi czas, to oczywiście prawdopodobieństwo jest małe.
Pozdrawiam