Uciążliwe wzdęcia i burczenie brzucha

ciągle burczy mi w brzuchu, niezależnie od posiłków, poza tym ciągle czuję jak tworzą mi się w jelitach bąbelki powietrza, gazy, które zamiast przemieszczać się ku wyjściu to jakby się cofały w przeciwnym kierunku, jest to nieprzyjemne uczucie, odczucie tworzenia się gazów ich produkcji.Jest to niezależne od rodzaju posiłków, tak samo gdy jestem głodna i czuję pustkę w jelitach i żołądku.

Magdalena StusiĹska

Witaj,
być może taka nieprawidłowa praca jelit wynika z nieprawidłowej diety. Możliwe także, że problemy z jelitami wynikają ze stresującego trybu życia. Warto skonsultować się w tej sprawie z lekarzem POZ.