Uciążliwe zaburzenia pracy serca

Witam, mam dziwne uczucie w klatce piersiowej, jakby bylo tam "drugie serce", przykladam reke do piersi i czuje tylko swoj puls, calkiem normalny. Lekarz, Szkot (bo mieszkam w Szkocji) mierzyl mi puls i powiedzial ze jest w normie. Ale powiedzial ze to moze byc zaburzenie pracy serca polegajace na tym, ze serce nie pompuje dosc krwi do komory i wtedy tak sie to odczuwa. I stwierdzil ze mam sie tym nie martwic. Ja jednak sie martwie. Czy powinnam? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko powiedzieć co lekarz miał na myśli. Sądzę że jak lekarz stwierdził że wszystko jest ok to nie ma powodów to niepokoju. Abym mógł coś więcej powiedzieć należałoby przeprowadzić badanie lekarskie.