Uciążliwy ból kostki

Witam serdecznie, od 2 miesięcy mam uciążliwy ból kostki ( a dokładnie wzdłuż górnej linii kostki). Najbardziej boli mnie w stanie spoczynku oraz w łóżku podczas przeciągania. Jest lekko opuchnięta. Wszystko dzieję się bez urazów zewnętrznych. Nie mam problemów ze stawami, mam 56 lat, jestem kobietą. Bardzo proszę o poradę, ponieważ obecnie mieszkam we Francji i nie mogę liczyć na poradę lekarza. Pozdrawiam serdeczni Ewa

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania i wykonania podstawowej diagnostyki obrazowej nie jestem w stanie na odległóść stwierdzić co jest powodem Pani dolegliwości i jak można pomóc. Doraźnie może Pani stosować maści z lekami przeciwzapalnymi i przeciwbólowymi.