Uciążliwy ból po prawej stronie brzucha

Witam, od jakiś 3 tygodni od czasu do czasu boli mnie po prawej stronie brzucha przy ucisku (ból bardziej przypomina kucie) nie jest to ból straszny, ale trochę dokuczliwy.Dodam ze kilka lat temu mialam podobny problem i lekarz powiedział ze zalega mi kał w jelitach, przepisał mi w sumie owoce z małymi pestkami takie jak kiwi,figi żadnych lekow ani nic. Mialam spokój kilka lat teraz znów wrocilo. Nie mam obecnie jakiś problemów z wyproznianianiem się choć czasami mam jeden Dzień przerwy.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne. Może być to wynik patologii w obrębie przewodu pokarmowego, wątroby, pęcherzyka żółciowego a nawet układu moczowego. W celu postawienia konkretnej diagnozy powinna Pani udać się do lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią, ew. zleci badania dodatkowe oraz pokieruje dalszym postępowaniem.