Uciążliwy ból pod kością policzkową, pobolewanie głowy i spływanie wydzieliny ropnej po gardle a zapalenie zatok szczękowych

Witam. Od około tygodnia mam uciążliwy rwący ból po lewej stronie twarzy gdzieś pod kością policzkową. Zaczęło mnie boleć jak były bardzo wietrzne dni. Ból się nasila,boli przy jedzeniu,ziewaniu i innych prostych czynnościach. Dodatkowo lekkie pobolewanie głowy i spływanie wydzieliny ropnej po gardle. Temperatura 35,6. Czy to zapalenie zatok szczękowych? Kiedyś już miałam ale nie pamiętam objawów.

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do laryngologa. Możliwe iż jest to wynik zapalenia zatok.