Uciążliwy ból pod żebrami

Witam, odczuwam uciążliwy ból pod żebrami aż do pleców po prawej stronie od 3 miesięcy. Wyniki badań: ALT, AST - środek normy, usg: wątroba o prawidłowych wymiarach i bez zmian ogniskowych, pęcherzyk żółciowy, trzustka, śledziona bez zmian, nerka prawa 100x44, lewa 105x52 bez cech zastoju moczu i złogów. Nacisk brzucha nie daje reakcji bólu, ponieważ to miejsce osłonięte jest żebrami. Ból jest ciągły, odczuwalny już w każdej pozycji ciała. Ból jest piekący. Kręgosłup zdrowy. Ela 35 lat

Aleksander Ropielewski

Prosze skontaktować się z lekarzem. Należy wykluczyć ból opłucnowy oraz ortopedyczne przyczyny dolegliwości.